Nowy początek

Wreszcie oznajmiam wszem i wobec, że Repozytorium zaczyna na nowo swoją działalność :]
Jak widać, strona została gruntownie przerobiona i będzie prowadzona częściowo w formie bloga.
Oprócz tekstów moich opowiadań i historii, będę pisać też o rzeczach, które mnie inspirują i różnych ciekawostkach z życia twórczego, o moich bohaterach, a także pojawią się drobne porady pisarsko-twórcze.

Teksty, które pojawiły się na wcześniejszej wersji strony, będę publikować od początku w formie cyklicznych odcinków – każdego dnia tygodnia coś innego :] Tak więc w poniedziałki będę się dzielić swoją wiedzą w postaci drobnych porad. Wtorki będą dniami „Szkolnych jatek”, zaś w środy pojawiać się będą odcinki „Awantury o Kasię”. W czwartki zawitają konkretne opisy moich bohaterów różnych maści, natomiast piątki będą wieczorami z moją nową historią fantasy – Estreą. Na weekend przewiduję sobotnie ciekawostki z życia mego (hahaha!) i niedzielny relaks w świecie „Shadowstep” – mojego fanficku z Warcrafta.

Jeśli ktoś ma jakieś uwagi techniczne, co do funkcjonowania strony, albo jakieś dziwności w różnych przeglądarkach, niech da mi znać. Nie jestem półbogiem programowania ;< Zapraszam wszystkich do czytania i komentowania! :]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *